Stolik kawowy Wilma
Stolik kawowy Wilma
Stolik kawowy Wilma
Stolik kawowy Wilma

Stolik kawowy Wilma

1 390,00 zł
Brutto

Stolik Wilma. Stolik zaprojektowany przez Ehlén Johansson.

Wybarwienie drewna

Stolik Wilma  wykonany został z najwyższej jakości drewna bukowego. Dzięki unikalnej technice gięcia drewna powstają wytrzymałe i szlachetne w formie meble, które zachwycają ponadczasowością.

Stolik zaprojektowany przez Ehlén Johansson a oto co sama projektantka powiedziała o swoim projekcie.

"Stolik kawowy „Wilma” powstał z mojej fascynacji i ogromnego podziwu dla wyjątkowej techniki gięcia drewna.
Moim zamiarem było nadanie giętemu drewnu wyróżniającego się i dominującego miejsca w moim projekcie. Wierzę, że miękka i przyjazna struktura drewna sprawia, że stolik staje się wytworny. Wybór szklanego blatu sprawia, że lekka, drewniana konstrukcja zostaje w centrum uwagi. Mam nadzieję, że w przyszłości Wilma stanie się funkcjonalnym klejnotem zarówno w stylowym salonie, jak i w eleganckim, nowoczesnym domu."

Stolik wykonywany jest z drewna bukowego wybarwianego na kilkanaście kolorów oraz kilka kolorów całkowicie kryjących (emalia). Blat stolika wykonany został z transparentnego szkła.

Kolorystyka dostępna w zakładce "Próbniki".

Cena prezentowana na stronie dotyczy drewna bukowego. Istnieje możliwość wykonania krzesła w drewnie dąb lub jesion - po indywidualnych ustaleniach i wycenie.  Kolorystyka drewna i tapicerki dostępna w zakładce "Próbniki".

WYBARWIENIE DREWNA BUKOWEGO: 

Standard: Buk naturalny 01, Miodowy 02, Rustykalny 06, Orzech mleczny 07, Orzech 04, Koniak 05, Ciemny orzech 08, Wenge 09, Czarna bejca 10

Premium: Biały sprany 03, Biały antyczny29, Olej antyczny 15, Żółta bejca 13, Czerwona bejca 14, Zielona bejca 12, Szara bejca 11, biały 16, Zielony jasny 21, Zielony ciemny 22, Bordowy, Niebieski jasny 19, Niebieski ciemny 20, Szary jasny 17, Szary ciemny 18, Czarny 24 

Opis

Dostępność:
Na zamówienie
Przybliżony czas realizacji: 2 - 6 tygodni od momentu potwierdzenia zamówienia.
Materiał:
Drewno bukowe
Szkło
Szerokość:
68 cm
Głębokość:
68 cm
Inne
W celu zamówienia prosimy o kontakt.