Hoker

Hoker - kompan przy wyspie kuchennej, barze oraz pubie

Hokery pełnią w pomieszczeniach dwojaką rolę, przede wszystkim użytkową, ale również wizualne piękno.  Przy tak wielu kolorach, stylach i kształtach do wyboru, znalezienie krzesła barowego może być zabawną przygodą.

Hoker, stołek barowy czy krzesło barowe?

W zależności od wystroju i przestrzeni w kuchni czy barze, hokery muszą uzupełniać przestrzeń, zapewniając komfort gościom. Stołek barowy może mieć oparcie, co będzie niewątpliwie najwygodniejszą formą, jednak zajmującą więcej miejsca. Oparcie w hokerze stanowi świetne rozwiązanie, jeżeli będziemy siedzieć na nim przez dłuższy czas. Stołek barowy bez oparcia to rozwiązanie dla mniejszych pomieszczeń.

Hoker: metalowy, drewniany, z tworzywa, welurowy?

Drewno, metal oraz tworzywo sztuczne to najczęściej wybierane materiały do wykonania hokerów. Drewno oferuje unikalne wykończenie ze względu na jego usłojenie, idealnie komponując się z meblami w stylu rustykalnym. Ponadczasowy metal to jedno z najtrwalszych materiałów, a jego surowy wydźwięk odpowiada m.in. stylowi loftowemu. Tworzywo sztuczne w połączeniu z innymi nowoczesnymi meblami stworzy piękną kompozycję. Welur, plusz, a jeszcze w połączeniu z pikowaniem, to nie lada gratka dla miłośnika stylu glamour oraz chesterfield.

Zwieńczenie, czyli podnóżek w hokerze.

Podnóżek nie jest wymagany w hokerze, jeżeli jednak stołek barowy jest wysoki, zaleca się, aby jednak był w niego wyposażony dla naszej wygody. Podnóżek przy krześle barowym zapewni nam komfort, który jest najważniejszy.

Jest 36 produktów.

Pokazano 1-12 z 36 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-12 z 36 pozycji