Podnóżek w stylu Barcelona
Podnóżek w stylu Barcelona
Podnóżek w stylu Barcelona
Podnóżek w stylu Barcelona

Podnóżek w stylu Barcelona

1 899,00 zł
Brutto

Podnóżek w stylu Barcelona to klasyczny i elegancki wygląd, trwałość oraz stabilność. Podnóżek w stylu Barcelona to klasyka designu obecna na rynku od 1929 roku. Podnóżek został zaprojektowany jako dodatek do fotela na którym miał zasiąść król Hiszpanii podczas ceremonii otwarcia światowej wystawy w Barcelonie.

Kolory
Tapicerka

Skóra naturalna włoska selekcjonowana Premium -  siedzisko i oparcie w całości zostało wykonane z selekcjonowanej skóry włoskiej, dzięki czemu cechuje je wysoka trwałość i doskonały wygląd. Z kolei stelaż i nóżki fotela zrobione są ze stali nierdzewnej polerowanej, co dodaje elegancji.

Skóra naturalna włoska plus eko skóra (spód i podstawa) -  oparcie oraz siedzisko zostały wykonane na wierzchniej stronie ze skóry naturalnej. Spodnia strona oraz boki, wykonane są z ekoskóry. Z kolei stelaż i nóżki fotela zrobione są ze stali nierdzewnej polerowanej.

Podnóżek w stylu Barcelona Premium to klasyka designu obecna na rynku od 1929 roku. Podnóżek został zaprojektowany jako dodatek do fotela na którym miał zasiąść król Hiszpanii podczas ceremonii otwarcia światowej wystawy w Barcelonie.

Projektant Ludwig Mies van der Rohe który projektował zarówno pawilon jak i fotel wymyślił śmiały i innowacyjny projekt, który przez kolejne dziesięciolecia cieszy się mianem klasyki designu. Koncepcja fotela i podnóżka jest prosta i opiera się na dwóch płaskich stalowych profilach w kształcie litery X oraz ręcznie zszywanych skórzanych kwadratach tworzących charakterystyczną plecionkę. Inspiracją projektanta były siedziska - trony faraonów i greckich królów dla których podstawa siedziska w kształcie litery X była symbolem siły. Jest to idealna propozycja, która znakomicie wkomponuje się w przestronne pomieszczenia typu loft, w styl minimalistycznym i nowoczesnym. 

Designerski podnóżek wykonany z włoskiej skóry w pierwszym gatunku. Podstawa wykonana ze stalowych profili w kolorze chrom.

Część przeznaczona do siedzenia lub oparcia nóg wykonana jest z prawdziwej włoskiej skóry, co zapewnia komfort wieloletniego użytkowania.

Podnóżek ma 61 cm szerokości, co daje komfort i pozwala wypocząć.

Opis

Dostępność:
Po potwierdzeniu dostępności ~3 dni robocze.
Potwierdź dostępność koloru w sklepie.
Materiał:
Ekoskóra
Stal chromowana
skóra naturalna
Wysokość:
38 cm
Szerokość:
61 cm
Do samodzielnego montażu:
Tak.

Produkty powiązane