Krzesło Royal Gold

Krzesło tapicerowane glamour Royal welurowe Gold

1 549,00 zł
Brutto

Krzesło tapicerowane glamour Royal welurowe gold niewątpliwie przyciągną uwagę i ozdobią każde wnętrze zarówno te urządzone z przepychem i jaki i te bardziej klasyczne.

Krzesło tapicerowane glamour  Royal welurowe gold posiada jedną z najbardziej znanych i rozpoznawalnych form, nazywaną medalionem z uwagi na owalny kształt oparcia. Rama wykonana jest ze stali polerowanej nierdzewnej w kolorze złotym dlatego pięknie się błyszczy i odbija światło. Przednie nogi są gięte w lekką falę. Zarówno siedzisko jak i oparcie tapicerowane są materiałem przyjemnym w dotyku. Krzesło Royal w wariancie złotym występuje w tapicerce koloru czarnego.

Krzesło Royal wpisuje się w styl glamour ale nie tylko ponieważ metaliczność i połysk w meblach to wciąż aktualny motyw w dekoratorstwie i aranżacji stylowych wnętrz. Odbijające światło, połyskujące powierzchnie i motyw luksusowej metaliczności niewątpliwie przyciągną uwagę i ozdobią każde wnętrze zarówno te urządzone z przepychem i jaki i te bardziej klasyczne.

Opis

Dostępność:
Po potwierdzeniu dostępności ~3 dni robocze.
Potwierdź dostępność produktu w sklepie.
Materiał:
Stal
Velvet, Welur
Wysokość:
111 cm
Wysokość siedziska:
48 cm
Szerokość:
50 cm
Głębokość:
52 cm

Produkty powiązane