Sofa w stylu Barcelona dwu osobowa
Sofa w stylu Barcelona dwu osobowa
Sofa w stylu Barcelona dwu osobowa
Sofa w stylu Barcelona dwu osobowa

Sofa w stylu Barcelona dwu osobowa

5 499,00 zł
Brutto

Sofa w stylu Barcelona doskonale prezentuje się w zestawie z fotelem z podnóżkiem oraz sofą trzy osobową.

Kolory
Tapicerka

Skóra naturalna włoska selekcjonowana Premium -  siedzisko i oparcie w całości zostało wykonane z selekcjonowanej skóry włoskiej, dzięki czemu cechuje je wysoka trwałość i doskonały wygląd. Z kolei stelaż i nóżki fotela zrobione są ze stali nierdzewnej polerowanej, co dodaje elegancji.

Skóra naturalna włoska plus eko skóra (spód i podstawa) -  oparcie oraz siedzisko zostały wykonane na wierzchniej stronie ze skóry naturalnej. Spodnia strona oraz boki, wykonane są z ekoskóry. Z kolei stelaż i nóżki fotela zrobione są ze stali nierdzewnej polerowanej.

Sofa w stylu Barcelona to klasyka designu obecna na rynku od 1929 roku. Sofa jest kontynuacją fotela inspirowanego projektem Barcelona  Projektant Ludwig Mies van der Rohe który projektował zarówno pawilon niemiecki światowej wystawy w Barcelonie od której wzięła swoja nazwę cała seria mebli, które od dziesięcioleci cieszą się mianem klasyki desingu. Koncepcja sofy jest prosta i opiera się na płaskich stalowych profilach w kształcie litery X oraz ręcznie zszywanych skórzanych kwadratach tworzących charakterystyczną plecionkę. Inspiracją projektanta były siedziska - trony faraonów i greckich królów dla których podstawa siedziska w kształcie litery X była symbolem siły. Jest to idealna propozycja, która znakomicie wkomponuje się w przestronne pomieszczenia typu loft, w styl minimalistycznym i nowoczesnym. Sofa doskonale prezentuje się w zestawie z fotelem i podnóżkiem oraz sofą trzy osobową. Designerska sofa wykonana  jest z włoskiej skóry w 1 gatunku. Podstawa wykonana ze stalowych profili w kolorze chrom.

Sofa w stylu Barcelona Premium jest całkowicie wykonana z 100% włoskiej selekcjonowanej skóry naturalnej, co wyróżnia sofę pośród innych modeli i gwarantuje znacznie wyższą trwałość obicia. Stelaż i nóżki zrobione są ze stali nierdzewnej polerowanej, co dodaje elegancji.

Opis

Dostępność:
Po potwierdzeniu dostępności ~3 dni robocze.
Potwierdź dostępność koloru w sklepie.
Materiał:
Ekoskóra
Stal chromowana
skóra naturalna
Wysokość:
85 cm
Wysokość siedziska:
46 cm
Szerokość:
150 cm
Głębokość:
75 cm
Do samodzielnego montażu:
Tak.

Produkty powiązane