Krzesło Net Soft

Krzesło Net Soft

399,00 zł
Brutto

Krzesło Net Soft.  Krzesło nawiązuje do projektów takich jak krzesło Harrego Bertoia.

Kolory

Krzesło Net Soft. Nowoczesne wykonane zostało w całości z metalu w wersji chromowanej lub malowanej proszkowo na kolor czarny.  Siedzisko w postaci ażurowej drucianej siatki wyposażone jest w poduszkę tapicerowaną eko skórą w kolorze czarnym.

W podobnej stylistyce utrzymane są również hokery i fotele Net. Niezwykłe tworzywo z jakiego są wykonana nadają im lekkości i pozwala formować niestandardowe siedziska. Meble z tej serii nawiązują do projektów takich jak krzesło Harrego Bertoia, który jako pierwszy w 1952 roku użył metalowej siatki jako tworzywa przy wykonywaniu projektu krzesła oraz do projektu Franka Schreinera który w 1983 roku z produkowanego na przemysłową skalę wózka sklepowego w ramach happening wykonał krzesło "dzieło sztuki". W ten oto sposób historia tego projektu zatoczyła koło, bo sam wózek sklepowy powstał z krzesło i przymocowania do niego koszyka z drutu w 1936 roku zaprojektowany  przez niejakiego Pana Goldmana.

Jeżeli poszukujesz ciekawej formy wykonanej z niestandardowych materiałów to zarówno krzesło Net Soft  jaki i inne krzesła z tej samej serii będą doskonałym wyborem.

Opis

Dostępność:
Po potwierdzeniu dostępności ~3 dni robocze.
Potwierdź dostępność produktu w sklepie.
Materiał:
Metal
Wysokość:
80 cm
Wysokość siedziska:
44 cm
Szerokość:
60 cm
Głębokość:
52 cm
Do samodzielnego montażu:
Tak.