Krzesło w stylu Victoria Ghost
Krzesło w stylu Victoria Ghost
Krzesło w stylu Victoria Ghost
Krzesło w stylu Victoria Ghost

Krzesło glamour w stylu Victoria Ghost

199,00 zł
Brutto

Krzesło glamour w stylu Victoria Ghost to nowoczesna forma oraz perfekcyjne wykonanie.

Kolory

Krzesło glamour w stylu Victoria Ghost zostało stworzone jako inspiracja projektem Philippe Starck. Eleganckie bardzo ładnie prezentujące się krzesło które łączy w sobie nowoczesny bardzo wytrzymały materiał z które zostało wykonane oraz formę znaną z historii meblarstwa a nawiązującą do krzeseł pałacowych w stylu medalion - Ludwik. Nowoczesna forma oraz perfekcyjne wykonanie to kompozycja stworzona dla najbardziej wymagających klientów. 

Krzesło glamour w stylu Louis Ghost jest wykonane z poliwęglanu który jest termoplastycznym tworzywem sztucznym o bardzo dobrych właściwościach mechanicznych oraz umożliwiające uzyskanie dużej przezroczystości. Własności poliwęglanów są podobne nieco do pleksiglasu, ale poliwęglan jest dużo bardziej wytrzymały mechanicznie i jednocześnie droższy. Jego twardość i odporność na ściskanie jest zbliżona do aluminium. Nowoczesne i stylowe krzesło jest ładnie wykonane i wytrzymałe przez co stanowi doskonałą propozycję dla naszych klientów poszukujących nowoczesnych ale eleganckich i niestandardowych krzeseł.

Krzesło występuje w czterech wariantach kolorystycznych: transparentny bezbarwny, transparentny dymiony, biały kryty i czarny kryty.

Opis

Dostępność:
Po potwierdzeniu dostępności ~3 dni robocze.
Potwierdź dostępność koloru w sklepie.
Materiał:
Poliwęglan
Wysokość:
90,5 cm
Wysokość siedziska:
48,5 cm
Głębokość:
49,5 cm
Do samodzielnego montażu:
Nie.

Produkty powiązane